Share
به پایین حرکت کن

صنایع شیمیایی ساب سازان ایرانیان

داستان شرکت ما

بدون شک مدرن سازی صنایع شیمیایی ساب سازان ایرانیان در دنیای صنعتی امروز، تنها با ترکیب هنر، علم، صنعت و خلاقیت امکان پذیر نبود

چگونه شروع کردیم؟

همانگونه که بر همگان روشن است با اوج گیری تحریم ها در سال 1390 که بر کارکرد صنایع کشورمان ایران کارساز بود، پیش بینی می شد گروه صنعتی ایران خودرو نیز به خاطر به کار بردن پولیش های شرکت 3M آمریکا در خطوط رنگ خود، دچار مشکلات جدی شود. در آن هنگام برپایی گروه صنایع شیمیایی ساب سازان ایرانیان بهترین گزینه برای پژوهش و مهندسی معکوس بر روی پولیش 3M و طراحی و ساخت آن بود که به یاری یزدان توانا انجام پذیرفت و با تمام توان و به صورت پیوسته و شبانه روزی مشغول به کار شدیم و شرکت ساب سازان ایرانیان راه اندازی گردید.
01.
ISO_9001-2015_w
ISO_9001-2015_w

سپس

پس از دو سال توانستیم با کوله باری حاصل از تجربه و تخصص، نخستین نمونه های تولیدی خود را به دو واحد زیرمجموعه از خانواده بزرگ گروه صنعتی ایران خودرو شامل شرکت توانمند طراحی مهندسی و تأمین قطعات (ساپکو) و سازمان محترم مهندسی رنگ ارائه دهیم که جا دارد سپاسداری خود را پیشکش کنیم که چنانچه همکاری این بزرگواران نبود کار به سرانجام نمی رسید.

02.

ظهور ساب سازان ایرانیان

در سال 1392 نخستین بسته تست صنعتی ساب سازان، تائیدیه ایران خودرو را با مباهات به دست آورد و از آن پس مصرف بخش عمده پولیش، به این شرکت واگذار گردید و به مرور در همه سالنها و سایت های ایران خودرو و پس از آن در خطوط رنگ شرکت های محترم کرمان موتور، مدیران خودرو، بهمن موتور، زامیاد، کروز، مهرکام پارس، سام صنعت، دیار خودرو و خودرو مهر، به کار گرفته شد. پس از آن بود که با تلاشی پیگیر برای خدمت‌رسـانی و با پاس داشتن ارزش های جهانی مانند کیفیت، ایمنی، و حفاظت از محیط زیست، به عنوان موادی با استانداردهای روز دنیا و با قیمتی برابر یک سوم فرآورده های خارجی وارد بازار مصرف ایران شدیم.

03.

امروز و آینده

اکنون پا را فراتر گذاشتیم و پس از گذشت سالها، با تلاش فراوان همه کارکنان خستگی ناپذیر در این مجموعه ، دامنه کاری خود را گسترش داده و در سال 98 برای انجام خدمات تخصصی دیتیلینگ و سرامیک خودرو، با گشایش مرکز تخصصی و آکادمی آموزشی ساب سازان، گامی بزرگ در پیشبرد این صنعت برداشته و هدف از این کار، پرورش نیروهای کاردان و به روز در زمینه پولیشکاری و نگهداری خودرو و در راستای افزایش مهارت و اشتغال زایی میباشد. همچنین در نمایشگاه مرکزی ساب سازان واقع در کیلومتر 13 جاده مخصوص کرج با ارائه کلیه محصولات تولیدی و شوینده های تخصصی خودرو و فروش ابزار و تجهیزات خطوط پولیش کاری، توانایی های خود را به نمایش گذارده و آرزومندانه در پی بهبود کیفیت محصولات و نیز خرسندی کامل مشتریانمان میباشیم تا بتوانیم وظیفه خود را به عنوان یک سازنده به بهترین روش انجام دهیم.
امید داریم با پشتگرمی پروردگار یگانه و تلاش هوشمندانه و بدون درنگ همکاران ارجمند و نیروهای با انگیزه و توانمندمان، همواره در راه خودکفائی و کارآفرینی و برافراشته نگه داشتن پرچم ایران در سراسر گیتی حضوری پررنگ داشته باشیم .

04.