Share
به پایین حرکت کن

مطالب مفید و
رویدادها

شستشوی خودرو

می توان گفت خودرو دومین سرمایه بزرگ یک شخص در زندگی اوست و مالک علاقه دارد تا به بهترین نحو از این سرمایه محافظت کند.شستشوی خودرو اولین قدم در نگهداری از این سرمایه ارزشمند می ‌باشد تا خودرو ارزش واقعی خودش را حفظ کند.مهمترین بخش از شستشوی واقعی خودرو از بین بردن آلودگی، دوده ها..

ادامه مطلب
01.
دیتیلینگ خودرو چیست؟
Dry cleaning of car interior with vacuum cleaner
Car-detail2

دیتیلینگ خودرو واژه ای است که این روزها زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و برای افراد مختلف معانی متفاوتی دارد.برای مثال در آمریکا به تمیز کردن خودرو دیتیلینگ می گویند در حالیکه در انگلستان کلمه خدمات خودرویی برای اکثر کارهای تمیزکاری خودرو بیشتر به کار می رود و کلمه دیتیلینگ به تازگی بر سر..

ادامه مطلب
02.
پولیشکاری و واکس های طبیعی و مصنوعی:
معمولا پروسه پولیشکاری و واکس زدن اشتباها با یکدیگر یکسان پنداشته می شوند. در صورتی که این دو با یکدیگر کاملا متفاوت می باشند. هدف از پولیشکاری بالا بردن سطح کیفی بصری رنگ خودرو و از بین بردن نواقص توسط سایندگی که ایجاد می کند، می باشد. هدف از واکس زدن محافظت از رنگ خودرو.. ادامه مطلب
03.
چرا باید خودتان ماشین خود را را بشویید؟

جدا از تمام مزایایی که تمیز بودن ماشین برای شما دارد، دلایلی هست که اثبات می کند به جای اینکه به کارواش های دستی و یا اتوماتیک مراجعه کنید، خودتان باید خودروی خود را بشویید. کارواش ها برای شستشوی اصولی خودرو طراحی نشده اند. بلکه برای پذیرش هرچه بیشتر خودرو در یک روز و سودآوری..

ادامه مطلب
04.
احیای رنگ خودرو چیست؟

احیای رنگ به عملی گفته می شود که در تمام دنیا توسط دیتیلرهای حرفه ای و افراد علاقمند به ماشین جهت نوسازی و بازیابی رنگ خودرو صورت می پذیرد. هدف این کار از بین بردن ناملایمات شامل خش های گرد سطحی، اثرات فضله پرنده، اثرات باران اسیدی، هولوگرام و آثار پد و بعضی از خطوط..

ادامه مطلب
05.
شستشوی موتور خودرو

معمولا موتور خودرو در زمان شستشو نادیده گرفته می شود و به عنوان یک بخش بی اهمیت قلمداد می شود و به دلیل اینکه زیر کاپوت خودرو زیاد در دید قرار ندارد توجه کمی نسبت به بقیه قسمت های خودرو را به خود جلب می کند. تمیز نگه داشتن موتور خورو به دلایل مهم زیادی..

ادامه مطلب
06.