Share
به پایین حرکت کن

خدمات
نظافت بدنه خودرو

پولیش بدنه خودرو

پولیش بدنه یک فرآیند ایجاد سطح صاف و درخشان به روش مالش و یا استفاده از یک ماده شیمیایی است که یک سطح با یک بازتاب نور عالی بر جای می‌گذارد.

به علت وجود عوامل طبیعی در محیط پیرامون اتومبیل بخش های خارجی خودرو شامل بدنه پوشیده شده از رنگ، رینگ ها، شیشه ها و چراغ ها بعد از گذشت زمان دچار اکسیداسیون شده که این امر باعث از بین رفتن شفافیت و درخشندگی این سطوح می شود. درصورتی که لایه اکسیده شده احیاء نشود به مرور زمان این سطوح دچار تخریب جبران ناپذیری خواهند شد که از ارزش مادی خودرو کاسته خواهد شد. به این دلیل رسیدگی به این آسیب ها امری ضروری است.

01.

پوشش نانو

پوشش نانو یا روکش نانو نوعی پوشش محافظتی است که در آن ساختارهای نانو، شبکه ای ثابت از مولکول ها را روی یک سطح ایجاد می کنند که آنرا آبگریز یا ضد گرد و خاک می کنند به این معنی که سطوح درزگیر و ضد آب هستند.

این پوشش با ایجاد یک لایه محافظتی در مقایس نانو سطح را با ضخامت 2 تا 3 میکرون پوشانده و باعث ایجاد خاصیت خاک گریزی و آب گریزی سطح می شود. این لایه با ایجاد درخشندگی و جلوگیری از اکسید شدن سطوح بیرونی خودرو بهترین و به روزترین روش مراقبت میباشد.

02.

خش گیری

متدی است برای کمتر شدن دید خطوط ایجاد شده بر روی سطح بدنه خودرو

دیده شدن خراش روی سطح بدنه توسط چشم به این علت است که خراش ایجاد شده فاقد رنگ میباشد، در نتیجه نیاز به بارگزاری رنگ در شیار ایجاد شده با ظرافت و دقت بالا است تا بتوان خراش را در سطح بدنه استتار کرد و مانع از دیده شدن توسط چشم در نگاه عادی شد.

03.

می خواهید از خدمات ما بهره مند شوید؟

همین حالا تماس بگیرید